Pneu Winterstar

Síť pneuservisů a autoservisů Point S v České republice

Po celé České republice reprezentuje mezinárodní značku Point S 30 nezávislých pneuservisů ve svých 36 provozovnách. Spojují je vysoké standardy poskytovaných služeb, marketingový koncept Point S a společná politika nákupu a prodeje.

Point S – ideální partner pro maloobchodní pneuservisy

Point S je největší světové sdružení nezávislých provozovatelů pneuservisů a autoservisů. Synergicky vytváří benefity ve prospěch každého jednotlivého partnera sítě Point S. Síť Point S je ideálním partnerem pro maloobchodní pneuservisy a autoservisy, které hledají možnost další expanze bez nutnosti omezení vlastní nezávislosti.

Filosofie Point S

Od roku 1971, kdy síť Point S ve Francii vznikla, se stále drží filozofie finanční nezávislosti všech svých partnerů. Snahy o užší nadnárodní spolupráci vyústily ve vznik Point S Developement se sídlem ve francouzském Lyonu. Hlavním úkolem této zastřešující organizace je rozvoj společné značky, vytěžení synergií plynoucích ze společného nákupu, marketingu, centrální fakturace, politiky obsluhy klíčových zákazníků, fleetů a implementace služeb.

1 reply

Trackbacks & Pingbacks

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>